Mgr. Krásenská píšící a inspirující

Nejdříve nepovinné uvedení do kontextu.

V polovině června rozvázal Český rozhlas pracovní poměr s Filipem Rožánkem pro nadbytečnost. Což internetovou odbornou veřejnost poněkud překvapilo, zvláště po ocenění Filipovo projektu Srpen 1968, který skončil druhý v kategoriích Projekt roku a Obsahová inspirace v Křiš’tálové Lupě 2013. Následovala Cena generálního ředitele Českého rozhlasu a  cena za inovativní žurnalistiku v dubnu 2014.

Pár hodin po oznámení výpovědi tisková mluvčí ČRo Mgr. Krásenská doplnila na Facebooku oblíbenou denunciační větu “důvodem je ztráta důvěry”.

Show Mgr. Krásenské dnes dostalo fantastické pokračování – žádost o reakci ČRo k rozhovoru, který ještě nevyšel, jehož obsah ČRo nezná, ale určitě ČRo poškozuje.


 

Já myslím, že takový proaktivní přístup je velmi inspirativní a je nanejvýš vhodné ho obratem následovat a požádat Český rozhlas o obdobný postup.

 

Vážená paní
Mgr. Tereza Krásenská
Český rozhlas
Vinohradská 12
120 99 Praha 2

Žádost o uveřejnění stanoviska

Vážená paní Krásenská,

dnes bylo v Českém rozhlase oznámeno vysílání rozhovoru s premiérem vlády Bohuslavem Sobotkou o aktuální politické situaci a podnikání drobných živnostníků.

Vzhledem k uvedenému tématu rozhovoru Vás tímto žádám, abyste uveřejnili k této věci také moje stanovisko, neboť se obávám, že Vámi zmiňovaný rozhovor bude obsahovat řadu nepravdivých a závádějících informací.

V případě, že nebude mé žádosti vyhověno, mohlo by tím dojít k poškožení mé pověsti a dobrého jména mé rodiny, a tím bychom museli přistoupit k dalším právním krokům.

S pozdravem

 

………………….

 

Tento text doplňte svým jménem a obratem zašlete přímo k rukám paní mluvčí na email tereza.krasenska@rozhlas.cz. V případě, že nemáte přístup k emailu, doporučuji neprodleně plný text žádosti odcitovat přímo paní mluvčí do telefonu na čísle 221 551 221.

Krásný den.

print

Read previous post:
ODS: “Víme, co chceme a dokud to pro nás bude výhodné, tak si to nerozmyslíme”

Od liberálně konzervativní strany jako ODS by člověk čekal elementární stálost...

Rasistický populista Okamura

Jméno Tomio Okamura netřeba většině lidí představovat. Politik, mající snadné...

Close