Aktuální projekty

Přehled aktuálních firem a projektů, ve kterých se aktivně angažuji.

Zajímám se aktivně o UX státu vůči občanům a firmám, opendata, e-gov a efektivitu státní správy.

Hlídač smluv

Tento server má za cíl

  • zpřístupnit registr smluv
  • informace v něm obohatit o informace ze souvisejících databází
  • identifikovat plýtvání a zneužití moci v úřadech
  • analyzovat a umožnit veřejnosti data z rejstříku analyzovat
  • zvýšit kontrolu veřejných prostředků ze strany občanů

Hlídač smluv získal Křišťálovou lupu 2016 jako nejlepší veřejnoprospěsný projekt roku 2016, Cenu Fondu Otakara Motejla a nejlepší Opendata aplikaci roku 2016 od Fondu Otakara Motejla.

Hlídač EET

VersionPress

VersionPress tracks all the actions in a WordPress site and simply offers an undo button for them. For example, if a plugin update failed, the undo button reverts its files and any database changes the plugin might have made.

Even better, VersionPress provides painless staging. This means that you can easily create a safe testing environment for your changes and only merge them back when they are ready.

energomonitor

energomonitor.cz pomáhá šetřit energii i peníze. Šetří vaši kapsu i životní prostředí, skoro jako prací prášek, který znáte z TV reklamy. energomonitor monitoruje v reálném čase spotřebu elektrické energie, plynu a další. Od 2014 bude umět i řídit spotřebu energeticky náročných spotřebičů a přinést ještě větší úspory. Stručně pro geeky jde o evropský Nest, který umí i plyn, vodu a složitější situace.

Feedbando

Monitoring zákaznické spokojenosti. Doporucim privátně, snadno a jednoduše sesbírá zákaznickou zkušenost se službama, personálem či zbožím, zvýší loajalitu zákazníků a umožní managementu komunikaci se zákazníkem. Základ je, že se zákazníka ptáme ve správný čas, v době kdy má na hodnocenou věc upřenou pozornost a má v sobě čerstvou emoci. Mix online a offline.

Někdy říkám, že je to návrat ke skutečné péči o zákazníka

Vyvojar.cz

Mé černé svědomí. Magazín, blogy a zdroj informací pro vývojáře a IT lidi. Založil jsem ho někdy kolem 2000, ale poslední pár let se mu téměř nevěnuji. Systém běží samospádem a je to na něm vidět. Chtělo by ho to nakopnout… Nemáte někdo zájem?

Devmasters s.r.o.

Software house, specializující se na web aplikace a Sharepoint, nyní lehce utlumen. Staráme se o stále dlouholeté zákazníky, nové moc nehledáme. Aktivní jsme v HR, telco a IT segmentu, v ČR, SK a Turecku.

Best Online Media s.r.o.

Mediální zastoupení webů z především z oblasti informačních technologií a telekomunikací. Pro firmy připravujeme “na míru” internetové reklamní kampaně a další marketingové služby. Pomůžeme Vám najít řešení podle Vašich představ. Šéfuje mu a stará se o něj Zuzka Paulinová.

Konzultace, mentoring, investice

Nejvíce času věnuji mentoringu v StartupYardu a projektům v 42Angels, mám jednu lekci na iCollege a nárazově pomáhám různým konferencím a akcím (StartupWeekend, Seedcamp apod).

Pokud hledáte investici, mentoring či konzultace, ozvěte se.

Napište komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.